Ще в університетські роки, окрім філології, досить серйозно захоплювалась педагогікою і психологією. Цікавилася усім, але особливе захоплення і повагу викликали лише декілька праць. Серед них опинилась й робота Маршала Розенберга "Ненасильницька комунікація: мова життя". Мене вразило те, що у своїй праці М. Розенберг об'єднав багато принципів педагогіки і психології, які сповідували Коменський, Сухомлинський, Амонашвілі. Він зміг досить простою і доступною мовою донести втілення ідеї любові, миру, поваги і взаємопорозуміння через спілкування. Праця М. Розенберга стала певним аеропортом, звідки я продовжила свою подорож у пошуках найліпших шляхів подальшого розвитку педагогіки.
Я - вчитель практик і 'ненасильницька комунікація' один з методів, який активно свідомо застосовую вже 11 років задля допомоги у якнайефективнішому навчанні і вихованні учнів.
І, відверто кажучи, цей метод є дієвим не лише у роботі з учнями, але й у повсякденному житті. Якщо у вас є певні питання щодо мирного спілкування у конфліктних ситуаціях, чи, можливо, ви вчитель який прагне віднайти шлях для більш успішного спілкування з учнями, батьками, колегами, то вас може зацікавити саме ця праця. Вона доступна англійською та російською мовами.
Приємного читання!
Немає коментарів:
Дописати коментар
Примітка: лише член цього блогу може опублікувати коментар.